Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
 +380683655272

Підготовку молодших спеціалістів спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» в Галицькому медичному коледжі розпочато з 2007 року.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової загальної середньої освіти (на базі 9 класів) терміном навчання 3 роки 10 місяців та повної загальної середньої освіти (на базі 11 класів) терміном навчання 2 роки 10 місяців. Після закінчення навчання випускникам коледжу присвоюється кваліфікація фельдшера освітньо-кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр.

n3

Випускники на базі повної середньої освіти (на базі 11 класів) вступають на другий курс за рейтингом відповідно до суми балів з біології , або історії України, або математики та української мови і літератури, виставлених у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти. Випускники на базі загальної середньої освіти (на базі 9 класів) здають вступні іспити з біології та української мови (диктант). 

Молодші бакалаври: фельдшери вивчають сучасну класифікацію, етіологію, патогенез, клінічні ознаки найбільш поширених захворювань людини, методи їх діагностики, принципи лікування, догляду за хворими, володіють навичками маніпуляційної техніки, надання невідкладної допомоги, принципи профілактики захворювань та методи санітарно-освітньої роботи. 

Випускники відділення Лікувальна справа володіють знаннями з основ законодавства України про охорону здоров’я та Постанов Уряду України з питань охорони здоров’я, методами статистичних досліджень з медико-профілактичних напрямків. 

Державна атестація випускників проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту, що включає ліцензійний іспит «Крок М. Лікувальна справа» та практично-орієнтований екзамен з виставленням єдиної оцінки.