Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
 +380683655272

Підготовку молодших спеціалістів спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа» в Галицькому медичному коледжі розпочато з 2007 року.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової загальної середньої освіти (на базі 9 класів) терміном навчання 3 роки 10 місяців та повної загальної середньої освіти (на базі 11 класів) терміном навчання 2 роки 10 місяців. Після закінчення навчання випускникам коледжу присвоюється кваліфікація медичної сестри освітньо-кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр.

Випускники на базі повної середньої освіти (на базі 11 класів) вступають на другий курс за рейтингом відповідно до суми балів з біології, або історії України, або математики за вибором та української мови і літератури, виставлених у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти. Випускники на базі загальної середньої освіти (на базі 9 класів) здають вступні іспити з біології та української мови (диктант).

ss2Медичні сестри добре орієнтується в теоретичному матеріалі, показують достатній рівень знань з професійно-орієнтованих предметів, вміють оцінити і проаналізувати ситуативні задачі, надати невідкладну допомогу та застосувати свої знання на практиці. Рівень засвоєння програмного матеріалу є достатньою базою для практичної діяльності медичної сестри.

ss3

Державна атестація випускників проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту, що включає стандартизований тестовий державний екзамен «Крок М» та практично-орієнтований екзамен з виставленням єдиної оцінки.